Химиялык реакция тендеулерын аяктандар ;FE+H2SO4=;.K+H2O=;AL+HCL=;Ba+ H2O;
- 03.10.2017 18:20
- Химия
Ответы и объяснения 1
1)Fe+H2SO4=FeSO4+H2
2)2K+H2O=K2O+H2
3)2Al+6HCl=2AlCl3+3H2
4)Ba+H2O=BaO+H2
- 04.10.2017 17:04