ДОПИШІТЬ РІВНЯННЯ РЕАКЦІЙ І ДОБЕРІТЬ КОЕФІЦІЄНТИ
а) C2H4+O2...
Б)C2H8+O3...
В)C3H4+O2..
Г)C4H10+O2...
- 11.07.2017 18:33
- Химия
Ответы и объяснения 1
б) C2H8+4O2=2CO2+ 4H2O
в) C3H4+4O2= 3CO2+2H2O
г)2C4H10+13O2= 8CO2+10H2O
- 12.07.2017 07:27