Знайдіть масу та об'єм вуглекислого газу котрий утворюється в результаті розкладання крейда масою 120 г
- 23.04.2017 16:33
- Химия
Ответы и объяснения 1
120 г x г
CACO3→ CAO +CO2
n=1моль n=1моль
М=100г/моль М=44г/моль
m=100 г m=44г
120/100=х/44
х=120*44/100=52.8г СО2
n=m/M
n=52.8/44=1.2моль
n=V / Vm
V= n*Vm
V=1.2*22.4=26.88л СО2
- 24.04.2017 10:50