Закінчіть реакції, розставте коефіціенти
Zn + H2SO4
Al + HCl
Pb + H2PO4
Au + HI
и як здійсюються такі перетворення
P - P2O5 - H3PO4 - Ca3 (PO4)2?
- 07.07.2017 15:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2
2AI + 6HCI = 2AICI3 + 3H2
3Pb+ 2H3PO4 = Pb3(PO4)2 + 3H2
Au + HI реакция не происходит.
4Р +5О2 = 2Р2О5
Р2О5 + 3Н2О = 2Н3РО4
2Н3РО4 + 3СаО= Са3(РО4)2 + 3Н2О
- 08.07.2017 01:04