Допоможіть вирішити знайти (Масову частку елементів в речовині AL2(CO3)3
- 02.02.2018 19:31
- Химия
Ответы и объяснения 1
Мr(AI2(CO3)3)= 2*27+12*3 + 16*9=54 +36+144= 234
W(AI)= 2Ar(AI)/Mr(AI2(CO3)3) *100%= 54 :234 *100%=23,1%
W(C)= 3Ar(C) /Mr (AI2(CO3)3) *100%= 36 :234*100%=15,4%
W(O)= 100%-(23,1% + 15,4%)= 100% - 38,5%= 61,5%
- 03.02.2018 21:29