укажіть пари реагентів взаємодія яких відповідає скороченому йонному рівнянню реакції H(+)+OH(-)=H2O
а) Соляна кислота та калій гідроксид
б)нітратна кислота та купрум(2) гідроксид
в) сульфатна кислота та алюміній гідроксид
г) сульфатна кислота та натрій гідроксид
- 16.12.2017 05:29
- Химия
Ответы и объяснения 1
HCl + KOH = KCl + H2O
H(+) + Cl(-) + K(+) + OH(-) = K(+) + Cl(-) + H2O
H(+) + OH(-) = H2O
- 17.12.2017 02:52