Скільки літрів газу виділиться при дії розчину КОН на 120 г. 10% розчину сульфату амонію
будь-ласка допоможіть
- 06.06.2018 07:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
2KOH+(NH4)2SO4=K2SO4+2NH3+H2O
n(KOH)= 120/56=2.1моль
дальше по пропорции узнаем химическое количество аммиака
2.1:2=х:2
х=2.1 моль
V = n*Vm
V(NH3)= 2.1* 22/4 =47.04 дм3
- 07.06.2018 11:45