1. Маса Fe2(SO4)3 200г. Обчисліть кількість речовини та кількість молекул.
2. Кількість речовини цукру становить 0.5 моль. Обчисліть масу цукру та кількість речовини Оксигену.
- 11.05.2017 03:59
- Химия
Ответы и объяснения 1
1.1)n(Fe2(SO4)3)=m/M=200/400=0,5 моль
2)N(Fe2(SO4)3)=n*Na=0,5*6,02*10^23=3,01*10^23 молекул.
Ответ:0,5 моль;3,01*10^23 молекул.
2.1)m(C12H22O11)=n*M=0,5*342=171 г
2)N(O)=N(C12H22O11)*11(в одной молекуле сахарозы содержится 11 атомов кислорода)=n*Na*11=0,5*6,02*10^23*11=3,311*10^24 атомов.
Ответ:171 г;3,311*10^24 атомов.
- 12.05.2017 03:52