№1 На цинк сульфат масою 6,44 г подiяли надлишком розчину барiй хлориду.Обчислiть масу i кiлькiсть речовини осаду,що утворився.
№ 2 До купрум (2) хлориду масою 5,4 г долили розчин натрiй гiдроксиду в надлишку.Обчислiть масу речовини,що випала в осад.1
- 11.03.2018 00:55
- Химия
Ответы и объяснения 1
1. ZnSO4 + BaCl2=ZnCl2 + BaSO4 (сульфат бария выпадает в осадок)
6,44 г сульфата цинка делим на его молярную массу =6,44/161=0,04 моля.
Значит сульфата бария получим тоже 0,04 моля. Масса осадка сульфата бария =0,04*233,43=9,34гр
2. CuCl2 + 2NaOH = 2NaCl + Cu(OH)2
гидроксид меди выпадает в осадок.
5,4 гр хлорида меди это 5,4/134,45=0,04 моля
Масса выпавшего осадка гидроксида меди =0,04*97,56=3,92 гр
- 12.03.2018 10:21