Складіть рівняння реакції у молекулярній та йонній формах:
Ba(oh)2+k2so4=
- 16.07.2017 04:50
- Химия
Ответы и объяснения 1
Ba(OH)2+K2SO4=2KOH+BaSO4
Ba(2+)+2OH(-)+2K(+)+SO4(2-)=2K(+)+2OH(-)+BaSO4
Ba(2+)+SO4(2-)=BaSO4
- 17.07.2017 14:06