Обчислити і вказати масу 5,6 л водню(н.у)
- 05.05.2018 04:35
- Химия
Ответы и объяснения 1
N(H2)=V/Vm=(5.6/22.4)моль=0.25моль m(H2)=n(H2)*M(H2)=(0.25*1)г=0.25г Ответ:m(H2)=0.25г
- 06.05.2018 19:22