Визначити валентність хімічних елементів
1)BaH2
2)V2O5
3)MOS3
4)SIF4
5)Li3P
- 19.04.2018 23:48
- Химия
Ответы и объяснения 1
Сумма валентности молекул равна нулю. BaH2Н=1+, значит Ва=2-V2O5,О=2-, значит V= 2*5/2=5+MoS3S=2-,значит Мо=6+SiF4F=1-,значит Si=4+Li3PL=i+, значит Р=3-
- 20.04.2018 14:59