Визначте об'єм води в якій слід розчинити 50 г мідного купоросу(CuSO4*5H2O) для отримання розчину CuSO4 2%.
- 13.09.2017 03:16
- Химия
Ответы и объяснения 1
1.Спочатку визначимо масу безводного сульфату у купоросі масою 50 г:
1 моль купоросу,а це 250 г містить 160 г сульфату,а
50 г________х г, звідки
х=50*160/250=32 г
2. Тепер визначимо массу розчину,в якому масова частка купоросу буде 2%:
32 г сульфату - це лише 2%,а
у г розчину___________100%, звідки
у=32*100/2=1600 г
3. Віднявши від маси розчину масу мідного купоросу,отримаємо масу води,яку слід до нього прилити: г
- 14.09.2017 19:30