(Cа3 PO4)2 ..........= H3PO4
Cа (OH)3 .........=Cа (NO3)2
Ca (No3)2 ..........=NaNo3
Рівняння хімічної реакції.
Допоможіть будь ласка.
- 24.09.2017 02:20
- Химия
Ответы и объяснения 1
Cа3( PO4)2 +3H2SO4= 2H3PO4+3CaSO4
Cа (OH)3+2HNO3=Cа (NO3)2+2H2O
Ca (No3)2+2NaOH=2NaNo3+Ca(OH)2↓
- 25.09.2017 07:55