Допоможіть розвязати задачу з хімії.
Знайти метал якщо ортофосфат 2-х валентного металу має молекулярну масу 310 г
- 01.10.2017 11:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
E3(PO4)2 2P=31*2=62 8O=8*16=128 128+62=190 (310-190):3=120:3=40 Елемент з молекулярною масою 40 - це кальцій (Ca) P.S.: молекулярна маса в грамах не вимірюється
- 02.10.2017 03:29