Прожарюванням вапняку масою 150 кг можна добути вуглекислий газ об'ємом ?
- 15.12.2017 09:52
- Химия
Ответы и объяснения 1
CaCO3=CaO+CO2
x=(150*22,4):100=33.6.
или там будет 6.7,я не уверен
- 17.12.2017 00:11