При спалюванні 13,8 г органічної речовини утворилося 26,4 г вуглекислого газу і 16,2 г води. Відносна густина пари цієї речовини за вуглекислим газои
1,0455. Виведіть молекулярну формулу речовини
- 22.07.2018 00:03
- Химия
Ответы и объяснения 1
Mr (в-ва) 1, 0455×Mr (CO2)=46 моль ; v (CO2)=26, 4÷(Mr (CO2 ))=0, 6 моль ; v (C)=0, 6×Mr (C)=7, 2 г ; v (H20)=16, 2÷Mr (H2O)= 0, 9 моль ; v (H)=2v (H2O)=1, 8 моль ; m (H)=1, 8×Mr (H)=1, 8 ; m (C)+m (H)=1, 8+7, 2=9 г ; 13, 8-9=4, 8 г ост. ; 9г÷ист.массу 46=0, 20 моль ; По соотношению получается одноатомный спирт, С2Н5ОН
- 23.07.2018 22:22