Обчисліть масу води (г), яку треба додати до 100 г розчину з масовою часткою солі 0,4, щоб одержати розчин із масовою часткою 0,1:
А. 300 Б. 200 В. 100 Г. 500
помогите пожалуйста)
- 11.10.2017 20:56
- Химия
Ответы и объяснения 1
Нехай Х маса розчину, тоді(0,2Х):(Х+100)=0,10,1(Х+100)=0,2Х0,1х+10=0,2х10=0,1хх=100
- 13.10.2017 00:52