Напиши рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:
Al→Al2O3→Al2(SO4)3→Al(OH)3→AlCl3→Al(OH)3
- 23.08.2017 09:38
- Химия
Ответы и объяснения 2
Al→Al2O3→Al2(SO4)3→Al(OH)3→AlCl3→Al(OH)3
1 2 3 4 5
1) 2 Al+3 O2=2 Al2O3
2) Al2O3+3 H2SO4=Al2(SO4)3+3 H2O
3) Al2(SO4)3 + 6 NaOH = 3 Na2SO4 + 2 Al(OH)3
4) 2Al(OH)3 + 6HCl=2AlCl3+6H20
5) AlCl3 + 3NaOH = Al(OH)3 + 3NaCl
- 24.08.2017 10:12