Обчисліть і вкажіть масу
солі, яка утвориться під час змішування 213,8 г розчину барій гідроксиду з
масовою часткою лугу 20% та91 25
г хлоридної кислоти з масовою часткою хлороводню 24%:
- 24.09.2017 05:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
42,76г х г
Ba(OH)2+2HCl=BaCl2+2H2O
171 г/моль 208 г/моль
m(Ba(OH)2)=213,8*0,2=42,76 г n=42,76/171=0,25 моль
m(HCl)=91,25*0,24=21,9 г n=21,9/36,5*2=1,2 моль
х=52 г
- 25.09.2017 08:49