Обчисліть масу алкоголяту,
який утворився внаслідок взаємодії калію масою 5,85 г з пропанолом
масою 7,2 г
- 08.08.2017 05:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
2C3H70+2K=2C3H6OK+H2
находим количество моль у калия и пропанола
n(C3H7O)=7.2/59=0.122моль(недостаток)
n(K)=5.85/39=0.15моль(избыток)
решаем по недостатку
n(C3H6OK)=n(C3H7O)=0.122 mol*
m(C3H6OK)=0.122*97=11.834г вот и все)
- 09.08.2017 17:53