Який об'єм водню н.у. виділиться в результаті взаємодії 8г Кальцію з водою
- 09.04.2018 17:25
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано:
m(Ca)=8г
н.у(22.4 л/моль)
V(H2)-?
Решение
Са+2Н2О=Са(ОН)2+Н2
1)n(Са)=m/M=8/20=0.4моль Са
2)Составляем пропорцию:0.4/1=x/1 х=0.4*1/1=0.4 моль Н2
3)V(H2)=n(H2)*н.у=0.4*22.4=8.96 л Н2
Ответ:8.96 л Н2
- 01.01.1970 00:00