Обчисліть масу етанолу, яку можна одержати з 200 кг картоплі, що містить 30 % крохмалю (втратами у виробництві знехтувати).
- 03.06.2018 21:39
- Химия
Ответы и объяснения 1
60кг хкг
(C6H10O5)n+nH2O=C6H12O6 х= 60*180/162=66,67кг
162г 180г
66,67кг укг
C6H12O6= 2C2H5OH+2CO2 у= 66,67*62/180=34,074кг
180г 92г
m(C6H10O5) = 200*30%/100%=60кг
Ответ: m(C2H5OH) = 34.074кг
- 04.06.2018 00:48