Поможіть,будь ласка!!
У розчин,що містить 2,24 г двовалентного металу у вигляді сульфату, занурили цинкову пластинку. Після повного виділення металу маса пластинки збільшилась на 0,94. Визначте метал.
- 17.05.2017 21:26
- Химия
Ответы и объяснения 1
M - метал
MSO4 + Zn = ZnSO4 + M
Нехай в реакцію вступило n моль M(металу) cолі MSO4 та n моль цинку. Тобто,
2,24 – 65n = 0,94
n = 0,02 моль
г/моль.
Отже, це Cd - Кадмій .
- 18.05.2017 11:21