Обчисліть масову осаду AgCL,що утвориться в результаті взаємодії аргентум нітрату масою 17 г з надлишком хлоридної кислоти
- 02.08.2017 10:43
- Химия
Ответы и объяснения 1
AgNO3+HCl->AgCl+HNO3
m(AgNO3)=17 г
n(AgNO3)=17/170=0,1 моль
n(AgCl)=0,1 моль
m(AgCl)=0,1*143,5=14,35 г
- 03.08.2017 19:33