1.Виконайте перетворення:
цинк хлорид - цинк гідрооксид - цинк оксид - цинк сульфат
2.Виходячи з алюмінію добудьте алюміній сульфат
- 08.09.2017 09:54
- Химия
Ответы и объяснения 1
ZnCl2+2NaOH=Zn(OH)2стрелка вниз+ 2NaCl
Zn(OH)2 стрелка вниз= температура ZnO+H2O
ZnO+H2SO4=ZnSO4+h2o
- 09.09.2017 21:32