Яку масу FeSO4 x 7H2O слід розчинити у 186,1 г. води для одержання розчину з масовою часткою FeSO4 - 3.8%
- 22.05.2017 06:03
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) m(FeSO4 x 7H2O)=x
2) m(FeSO4)=m(FeSO4 x 7H2O)*w(FeSO4 x 7H2O)=x*152/278=152x/278
3) w(FeSO4 x 7H2O + воды )=m(FeSO4)/m(раствора)=0.5468x/(x+186.1)=0.038
x=14
- 23.05.2017 17:12