Обчислити який об*єм водню (н.у.) виділиться при взаємодії 0,5 моль Mg з хлоридною кислотою.
- 12.10.2017 22:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
Mg+2HCl=MgCl2+H2(стрелочка вверх)
1 1
0,5 0,5
m(H2)=ν*M=0,5*2=1r
V(H2)=(m*Vмолярне)/M=(1*22,4)/2=11,2л
Ответ: 11,2л
- 13.10.2017 21:43