Скільки структурних частинок міститься у водні об*ємом 11,2 л. за нормальних умов
- 10.02.2018 03:29
- Химия
Ответы и объяснения 1
Молекул Н2 = 11,2/22,4*6,02*10^23=3,01*10^24, атомов Н: 2*11,2/22,4*6,02*10^23=6,02*10^24
- 11.02.2018 00:03