Визначити об'єм хлору необхідний для взаємодії з натрієм масою 4.6 г
- 19.10.2017 08:27
- Химия
Ответы и объяснения 1
2na + cl2= 2nacl
m=4.6 V=?
n(na)= 4.6/23=0.2 моль
n(cl2)= n(na)\2 = 0.1 моль
V(cl2)=0.1 * 22.4= 2.24 литра
- 20.10.2017 07:37