1) Запишіть масову частку елементів у CaO, CuO, N2O5, HPO3.
2) Замість … запишіть формули простих речовин і складіть хімічне рівняння:
а) …+…=2P2O5
б) …+…=H2S
в) …+…=2Li2O
г)…+…=2NaCl
3) Розставити пропущені коофіцієнти в рівняннях реакцій:
1) Li2O5+H2O=HNO3
2) P2O5+H2O=H3PO4
3) NiH3+O2=NiO+H2O
4) P2O5+H2O=HPO3
- 05.06.2017 09:53
- Химия
Ответы и объяснения 2
2)
а)4P + 3O2= 2P2O3 если P 3 валентно
б)FeS+2HCL=FeCL2+H2S
в)4Li+O2=2Li2O
г)2Na+CL2=2NaCL
3)
1)-
2)P2O5+3H2O=2H3PO4
3)4NiH3+5O2=4NiO+6H2O
4)P2O5+H2O=2HPO3
- 06.06.2017 07:17
второе задание
а)4P + 3O2= 2P2O3
б)FeS+2HCL=FeCL2+H2S
в)4Li+O2=2Li2O
г)2Na+CL2=2NaCL
третье задание
1) уравнивать не чего не надо
2)P2O5+3H2O=2H3PO4
3)4NiH3+5O2=4NiO+6H2O
4)P2O5+H2O=2HPO3
- 06.06.2017 23:38