Запишiть рiвняння реакцiй з допомогою яких можна здiйснити перетворення: Na---->Na2O----->NaOH----->Na2CO3----->Na
- 02.10.2017 06:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
4Na + O2 = 2Na2O
Na2O + H2O = 2NaOH
2NaOH + MgCO3 = Mg(OH)2(осадок) + Na2CO3
Na2CO3 + 2К = К2CO3 + 2Na
- 03.10.2017 11:51