обчисліть масу лугу і води , які необхідні для виготовлення розчину масою 200г з масовоя часткою натрій гідроксиду 15%.
- 13.09.2017 05:39
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(щелочи) = m(p-pa)*W(щелочи) = 200*0,15 = 30 г
m(H2O) = m(p-pa) - m(щелочи) = 200 - 30 = 170 г.
Для приготовления данного раствора нужно взять 30 г щелочи и 170 г воды.
- 14.09.2017 08:39