Скласти рівняня реакцій.за допомогою яких можна здійснити перетворення. кальцій-гідроксид кальцію-карботат кальцію -оксид+кальцій-хлорид кальцію-кальцій.
- 21.06.2018 13:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
Ca + 2H2O = Ca(OH)2 + H2
Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O
CaCO3 = CaO + CO2 (t)
CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O
CaCl2 = Ca + Cl2 (электролиз)
- 22.06.2018 11:56