Маємо: tgα=7/24
Визнач синус цього кута.
(Дріб не скорочуй)
Відповідь: sinα=
- 25.09.2020 18:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Ответ:
1+tg^2a=1/cos^2a
cos^2a=1/1+tg^2a
cos^2a=1/1+49/576
cos^2a=576/625
cosa=+-24/25
sina=cosa*tga=+-24/25*7/24=+-7/25
- 25.09.2020 21:33