Бічне ребро прямої призми дорівнює 10 см, а в її основі лежить
прямокутний трикутник з гіпотенузою 10 см і катетом 6 см. Знайти:
1) Довжину третьої сторони основи;
2) Площу основи;
3) Площу бічної поверхні призми;
4) Площу повної поверхні призми.
- 26.05.2020 11:53
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Ответ:
1. По теореме Пифагора а^2+b^2=c^2 найдем катет в прямоугольном треугольнике:
b^2=c^2-a^2=100-36=64
b=8 см
2. Sосн=1/2ab=1/2*8*6=24 см^2
3. Sбок=Ph=(10+8+6)*10=240 см^2
4. Sп=2Sосн+Sбок=48+240=288 см^2
- 27.05.2020 11:50