Сторони трикутника пропорційні числам 3, 4, 6. Якими будуть сторони подібного йому трикутника з периметром 58,5 см?
- 09.09.2018 15:59
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
У подібного трикутника сторони мптимуть такі самі пропорціїОтже 3х+4х+6х=58,513х=58,5Х=58,5/13Х=4,5
3*4,5=13,5см
4*4,5=18 см
6*4,5=27см
- 01.01.1970 00:00