Знайдіть кути рівнобучної трапеції, якщо один з них у 2 рази більший за інший
- 22.10.2016 07:36
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
y = 2x
В четырехугольнике сумма градусных мне углов равна 360°.
2х + 2y = 360
2x + 2*2x = 360
2x + 4x = 360
6x = 360
x = 60°
y = 120°
Ответ: 120°; 60°.
- 23.10.2016 03:24
Сума кутів трапеції, прилеглих до бічної сторони, дорівнює 180 градусів.
Нехай гострий кут х градусів, тоді тупий кут 2х градусів.
Маємо рівняння
х+2х=180
3х=180
х=60
Гострий кут 60 градусів, тупий кут 60*2=120 градусів.
Відповідь: 60°, 60°, 120°, 120°.
- 24.10.2016 19:40