Дано вершини трикутника А(2,3) В(-1,-1) С(-4,5). Знайдіть косинуси кутів трикутника
- 13.06.2018 01:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Находим длины сторон треугольника:
АВ (с) = √((Хв-Ха)²+(Ув-Уа)²) = √25 = 5.
BC (а)= √((Хc-Хв)²+(Ус-Ув)²) = √45 = 6,708203932.
AC (в) = √((Хc-Хa)²+(Ус-Уa)²) = √40 = 6,32455532.
АВ²+АС²-ВС²
cos A= ------------------ = 0,316227766
2*АВ*АС
A = 1,249045772 радиан
A = 71,56505118 градусов .
АВ²+ВС²-АС²
cos В= --------------------- = 0,447213595
2*АВ*ВС
B = 1,107148718 радиан
B = 63,43494882 градусов .
АC²+ВС²-АВ²
cos C= ------------------- = 0,707106781
2*АC*ВС
C = 0,785398163 радиан
C = 45 градусов .
- 14.06.2018 10:20