Із данної точки A до площини проведено дві похилі AB і AD та перпендикуляр AO. Довжини похилих на площину дорівнюють 15см і 20см відповідно. Знайдіть AO, якщо OB : OD = 9:16
- 26.08.2018 09:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Прямоугольный треугольник АВО
АВ = 15 см
ОВ = 9x см
AO = h см
т. Пифагора
15² = (9x)² + h²
Прямоугольный треугольник АДО
АД = 20 см
ОД = 16x см
AO = h см
т. Пифагора
20² = (16x)² + h²
Решаем эти два уравнения
Вычтем из второго первое
20² - 15² = 256x² - 81x²
400 - 225 = 175x²
175 = 175x²
x = 1 см
---
20² = 16² + h²
400 = 256 + h²
h² = 144
h = 12 см
АО = h = 12 см
- 27.08.2018 00:25