Згайти кут між діагоналями чотирикутника ABCD якщо A(-2.3.5) B(0.-1.6) C(2.-3.4) D(1.0.-2)
- 02.03.2018 01:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AC^2 = 25+36+1 = 62
AC = sqrt(62)
BD = (1-0, 0-(-1), -2-6) = (1,1,-8)
BD^2 = 1+1+64 = 66
BD = sqrt (66)
cos a =
- 03.03.2018 07:14