Твірна зрізаного конуса дорівнює радіусу його більшої основи. обчисліть площу осьового перерізу конуса якщо радіус його основа дорівнюють 2 см і 10см
- 02.02.2017 04:35
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Твірна (бічна сторона трапеції) дорівнює 20 см. Обчислимо висоту трапеції. ΔСDК. СК=√100-64=√36=6 см, висота трапеції дорівнює 6 см.
S=0,5(4+20)·6=72 см².
- 03.02.2017 16:47