Висота циліндра дорівнює 6 см, а його об'єм 18 см^2. знайдіть площу циліндра
Пожаловаться
- 15.09.2018 23:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
H = 6 см
V = 18 см³
--- 1 ---
Площадь основания
V = S₁h
18 = S₁*6
S₁ = 3 см²
--- 2 ---
Радиус основания
S₁ = πR
3 = πR
R = 3/π
--- 3 ---
Боковая поверхность
S₂ = 2πRh
S₂ = 2π*3/π*6 = 36 см²
--- 4 ---
Полная поверхность - два основания + боковая
S = 2*S₁ + S₂
S = 2*3 + 36 = 42 см²
V = 18 см³
--- 1 ---
Площадь основания
V = S₁h
18 = S₁*6
S₁ = 3 см²
--- 2 ---
Радиус основания
S₁ = πR
3 = πR
R = 3/π
--- 3 ---
Боковая поверхность
S₂ = 2πRh
S₂ = 2π*3/π*6 = 36 см²
--- 4 ---
Полная поверхность - два основания + боковая
S = 2*S₁ + S₂
S = 2*3 + 36 = 42 см²
Пожаловаться
- 16.09.2018 13:03