Обчисліть площу бічної поверхні прямої призми,основа якої трикутник зі сторонами 10 см, 12 см,і 13 см,а бічне ребро дорівнює 8 см.
- 08.10.2016 18:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
10*8+12*8+13*8=80+96+104=280см²
- 09.10.2016 21:58