Обчисліть обєм правильної трикутної призми ABCA1B1C1, сторона основи якої дорівнює 10см, а висота 3см
- 16.10.2016 15:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
V=S·h=25√3 ·3=75√3 см³
- 17.10.2016 03:32