Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 20,6см. його основа більша бічної сторони на 2,3см.Знайди сторони трикутника
- 22.03.2018 05:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
(x+2.3)+x+x=20.6
3x=20.6-2.3
3x=18.3
x=6.1
боковые стороны равны 6.1
основание равно 6.1+2.3=8.4
- 23.03.2018 17:38