Знайти суміжни кути, якщо один з них у 3,5 рази більше іншого
- 25.10.2016 03:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
х+3,5х=180,
4,5х=180,
х=180/4,5=40°
Другий кут 3,5х=3,5·40=140°.
- 26.10.2016 14:13