Доведіть що коли діагоналі рівноб трапеції перпендикулярні то її висота дорівнюе серед лінії трапеції
- 17.06.2018 09:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2)Тогда ОН=√АН*DН=√(1/2AD)^2=1/2AD
Аналогично, ОМ=1/2ВС
3)МН=ОН+ОМ=1/2AD+1/2BC=1/2(AD+BC)=MN-средняя линия. ч.т.д.
- 18.06.2018 12:13