У прямокутному трикутнику АВС(кут=90°)бісектрими СN і BP перетинаються в точці O.Кут ВОС=105°.Визначте гострі кути трикутника АВС.
- 10.01.2017 02:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
α=0,5∠А+90°, по условию α=105°,
∠А=(105-90)·2=30°; ∠В=90-30=60°.
- 11.01.2017 09:38