Діагональ рівнобічної трапеції є бісектрисою тупого кута і поділяє середню лініютрапеції на відрізки завдовжки 12см і 6см знайдіть площу даної трапеції
- 11.05.2017 08:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
МО -средняя линия и в треугольнике АВD. Значит АD=24.ВС=12.
Угол АВD=90-А/2 (А -угол ВАD) Угол АDВ=180 -90+А.2-А=90-А/2.
Значит АВD- равнобедренный.
Боковая сторона трапеции АВ=24. Ее проекция на АD равна (24-12)/2=6
Квадрат высоты 24*24-36=36*(16-1)=36*15
Высота равна 6*sqrt(5)
Площадь трапеции 18*6*sqrt(5)=108*sqrt(5)
- 12.05.2017 02:08